Provincie Noord-Holland

Hier vind je een overzicht van coaches en therapeuten, speciaal geselecteerd op hun affiniteit met burn-out en/of hooggevoeligheid. Ieder werkt met een eigen instrumentarium dat past bij de visie van het boek De belofte van burn-out. Het doel is persoonlijke ontwikkeling, gezondheid en bewustwording.



Annemarie de Blois (Heemskerk)

Coachingpraktijk The Power Inside.

Coaching van hoogsensitieve volwassenen met vragen over hoogsensitiviteit, stress- en burn-out klachten en verliesverwerking.
annemarie@thepowerinside.nl | www.thepowerinside.nl


Anka Blankendaal (Amsterdam en Beverwijk)

Praktijk voor natuurgeneeskunde Anka Blankendaal.

Orthomoleculaire voedingsadviezen, homeopathie en kruiden en meditatie, om blijvend te herstellen van burn-out.

ankablankendaal@gmail.com | www.ankablankendaal.nl


Mariska Linnenbank (Amsterdam)

SpringLicht Coaching en loopbaanbegeleiding voor hooggevoelige mensen. Begeleiding m.b.v. systemische, energetische, sjamanistische en reguliere methoden.
mariska@springlicht.nl | www.springlicht.nl


Femke Jorritsma (Zandvoort)

Fjori.

Geboorte horoscoop, wat is je zielsopdracht. Ook familieopstellingen en werken met onderbewuste patronen.
femke@fjori.nl | www.fjori.nl


Karina de Jong (Haarlem)

Kernenergie biedt jou de mogelijkheid om weer te leren luisteren naar je lichaam. Door middel van coaching, workshops en trainingen leer je de taal van je lichaam weer spreken.

karina@kernenergie.me | www.kernenergie.me


Lusanne Hogeweg (Halfweg)

Via Lusanne loopbaancoaching.
Na een burn-out werk vinden dat past bij je hooggevoeligheid. Met creatieve werkvormen en meditaties om dichter bij je gevoel en intuïtie te komen.
coaching@vialusanne.nl | www.vialusanne.nl

Petra Hartog (Laren, regio Gooi en Vechtstreek, Amersfoort, Soest, Baarn, Bilthoven)

InBalanZ-coaching.

Ik begeleid mensen bij bewustwording, groei en het vinden van balans. Dit doe ik door middel van Intuïtieve coaching en Reiki.

petra@inbalanz-coaching.nl | www.inbalanz-coaching.nl